Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów postanowiliśmy zrobić kolejny krok do przodu uruchamiając Platformę E-learningową. Teraz oszczędzając czas i pieniądze możecie Państwo odbyć obowiązkowe szkolenia nie wychodząc z firmy. Wystarczy tylko posiadać komputer z dostępem do internetu.
Proponujemy Państwu szkolenia z zakresu BHP:
  • dla pracodawców
  • dla osób kierujących pracownikami
  • dla pracowników administracyjno - biurowych
Wszystkie proponowane przez nas szkolenia BHP zgodne są z Rozporządzeniem Ministra Gospodarki i Pracy z 27 lipca 2004 roku w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy (Dz. U. Nr 180, poz. 1860 z późn. zm.).
Przed rozpoczęciem szkolenia prosimy zapoznać się z regulaminem.
Decydując się na szkolenie drogą e-learningową oraz dokonując rejestracji otrzymacie Państwo Identyfikator i hasło ważne przez 30 dni. Umożliwią one Państwu rozpoczęcie szkolenia, które w ciągu tych 30 dni można przerwać w każdej chwili i ponownie rozpocząć w dowolnym miejscu.. Po zakończeniu każdego szkolenia będziecie Państwo musieli wypełnić test. Dopiero pozytywny wynik testu umożliwi zakończenie szkolenia i otrzymanie tradycyjną pocztą zaświadczenia o ukończeniu szkolenia.
Aby skorzystać z naszych kursów e-learningowych, należy wypełnić poniższy formularz, wybierając na końcu odpowiedni kurs. Po wpłaceniu wymaganej kwoty na nasze konto bankowe (szczegóły w emailu, który otrzymają Państwo po zarejestrowaniu się), Państwa kurs zostanie aktywowany i będzie ważny przez następne 30 dni.
Imię:
Nazwisko:
Ulica, nr lokalu:
np. Ogińskiego 3/4
Kod pocztowy:
format: nn-nnn
Miejscowość:
Nazwa firmy:
NIP:
format: nnn-nnn-nn-nn lub nnn-nn-nn-nnn
Telefon:
E-mail:
Nazwa kursu:
Cena kursu:
  przepisz drugi i trzeci znak: 

Powrót do logowania

Kursy bhp online przygotowane przez firmę BHPLand Polska - materiał informacyjny

Witamy Państwa serdecznie na stronach naszych kursów bhp online!
Przygotowane przez nas kursy e-learningowe z zakresu Bezpieczeństwa Higieny Pracy (bhp) stanowią doskonały przykład, że w prosty i tani sposób można połączyć przyjemne z pożytecznym. Nie wychodząc z domu, macie Państwo możliwość uczestniczenia w wybranych kursach on-line, które zawierają: kompleksową wiedzę teoretyczną (teoria) oraz testy, sprawdzające zdobytą przez Was wiedzę.

Na temat korzyści nauczania przez Internet napisano już wiele. Przypomnijmy najważniejsze z nich.
Przede wszystkim uczący się i nauczający nie muszą przebywać w tym samym miejscu. Ta zaleta nauki na odległość jest szczególnie ważna dla osób mieszkających na obszarach, gdzie możliwości dostępu do tradycyjnych kursów są mocno ograniczone. Może to być też jedyne rozwiązanie dla osób niepełnosprawnych.

Następną zaletą tego typu kursów jest możliwość nauki o różnej porze. Nie do końca jest jednak prawdą, że kursy online pozwalają na naukę w całkowicie dowolnym czasie. Takie kursy też często posiadają pewne ograniczenia czasowe. Mogą one wynikać z kilku przyczyn. Z jednej strony część kursów rozpoczyna się dopiero wtedy, gdy zbierze się dostateczna liczba chętnych, inne mają ściśle określony termin rozpoczęcia zajęć. Ponadto podczas trwania kursu, uczestnicy muszą często trzymać się ustalonego harmonogramu przebiegu kolejnych lekcji, co również w pewnym stopniu ogranicza ich swobodę. W końcu kontakt z prowadzącymi kursy także może być ograniczony w czasie.

Mimo tych ograniczeń niewątpliwie kursy online zapewniają znacznie większą swobodę czasową od kursów tradycyjnych.
Kolejna przewaga kursów internetowych wynika z możliwości zindywidualizowana nauki. Są kursy, gdzie zajęcia prowadzi się z każdą osobą oddzielnie, dzięki czemu każdy uczestnik ma własny tok nauki.
W końcu osoby uczestniczące w zajęciach przez Internet nie muszą tracić czasu i pieniędzy na dojazd.

Mamy nadzieję, że przekonaliśmy Państwa do skorzystania z naszej oferty kursów bhp online!

Wybrane słowa kluczowe: kursy bhp online